Proč pilu od Strojcadu?27 LET
ZKUŠENOSTÍ
27 let zkušeností z vývoje strojů pro dřevařský průmysl nám dává obrovský náskok, díky němuž jsou naše stroje vždy o několik kroků před konkurencí. Od začátku víme, že kopírovat stroje jiných, je cesta jen k polovičnímu úspěchu...


2000 STROJŮ
U ZÁKAZNÍKŮ
Od Jižní či Severní Ameriky (Cayenne) až po Dálný Východ asijského kontinentu (Vladivostok). Od rovníku až po severní polární kruh. Přes 2000 strojů v 21 zemích světa spolehlivě slouží svým zákazníkům.


21 ZEMÍ
4 KONTINENTY
Fr. Guyana, Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Dánsko, Rakousko, Česká republika, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Bělorusko, Ukrajina, Rumunsko, Bulharsko, Rusko


12 OCENENÍ
Z VÝSTAV
Výstava LignumExpo Nitra v roce 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2007 a 2009.
Výstava BIFE-TIMB Bukurešť, Rumunsko v roce 2007, 2008 a 2010.
Výstava LAS-EXPO Kielce, Polsko v roce 2011.


30 MĚSÍCŮ
ZÁRUKY PRO VÁS
Kdo vám dá víc? Jen ten, kdo používá ještě kvalitnější komponenty a má ještě lepších specialistů ve výrobě, jako my. Kvalita něco stojí a proto nejsme nejlevnější. Nechceme zvyšovat Vaše náklady krátce po zakoupení stroje. Víme, co si můžeme dovolit a chceme, abyste z toho měli profit i vy.


NÍZKÉ NÁKLADY
NA ÚDRŽBU A SERVIS
I po skončení záruky se můžete spolehnout, že náklady na údržbu a opravy kteréhokoliv námi vyrobeného stroje budou pro Vás příjemným překvapením. Stačí jen běžná péče o stroj a léta nebudeme o Vás slyšet.


UNIVERZÁLNOST
STROJŮ
Rychlá změna výrobního programu, individuální pořez kmene bez nutnosti třídění kulatiny na vstupu do pilnice, ostrohranné řezivo, (ne) omítané široké desky, fošny, hranoly, velké hranoly. Rychlá reakce na změnu objednávky a výroba jedinečného řeziva. Kdo Vám poskytne takovou variabilitu a konkurenční výhodu?


NA MÍRU
VAŠIM POTŘEBÁM
V nabídce máme široký sortiment strojů, abychom co nejvíce vyhověli Vašim potřebám. Každý stroj má i několik modifikací. Přesto si uvědomujeme, že je stále co vylepšovat. Naší silnou stránkou je schopnost přizpůsobit se Vašim specifickým požadavkům a modifikovat naše stroje, pokud je to technicky proveditelné.
 


ROBUSTNOST
KONSTRUKCE
Naše stroje nejsou z papíru. My na železe nešetříme. Ani co se týče velikosti profilů, jejich tloušťky, či kvality materiálu. Robustní konstrukce je základní předpoklad tuhosti a přesnosti každého stroje. Nepodléháme také moderním trendům a proto stále používáme poctivé litinové motory pro pohon pilových kotoučů.


ŽIVOTNOST
STROJŮ
Na začátku by málokdo uvěřil, že ještě i dnes budou i ty nejstarší stroje stále spolehlivě pracovat a přinášet užitek našim zákazníkům. Jednoduchá konstrukce a nenáročná údržba dávají předpoklad dlouhodobé životnosti každého našeho výrobku.